• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

УКРАЇНА

ПІДГІРНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

21.01.2022 Підгірне № 07

Про організацію освітнього

процесу в закладі освіти

Відповідно до протоколу № 1 від 21.01.2022 позапланового засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської міської ради, на виконання наказу ВООЗКСМС Іршавської міської ради від 21.01.2022 № 21 «Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, ЗДО, Іршавському МЦПО, Іршавській ДЮСШ», з метою недопущення поширення інфекційних хвороб та СОVID-19 серед дітей та працівників закладу освіти

НАКАЗУЮ :

1. Організувати освітній процес в закладі освіти з 24.01.2022 року по 31.01.2022 року за дистанційною формою навчання в синхронному та асинхронному режимі.

2.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Шкоді Г.І.:

2.1. Організувати роботу педагогічних працівників у період з 24.01.2022 по 31.01.2022 року згідно розкладу занять за допомогою дистанційних технологій на платформах Googl meet та Zoom.

2.2.При організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання забезпечити контроль виконання навчальних планів, дотримання розкладів навчальних занять.

2.3. Здійснювати моніторинг та контроль якості дистанційного навчання.

3. Класним керівникам :

3.1. Провести з учнями профілактичні бесіди щодо попередження дитячого травматизму, запобігання захворювання на гострі респіраторно-вірусні хвороби, розповсюдити інформаційні пам’ятки.

3.2. Забезпечити інформування батьків та учнів про особливості організації освітнього процесу у закладі під час карантину.

4. Медичній сестрі Лендел В.В.:

4.1. Інформувати учасників освітнього процесу, батьківську громадськість, співробітників закладу щодо заходів запобігання проявів та поширення хвороби та дій у випадку захворювання.

5. Практичному психологу Лівак Є.В.:

5.1. Організувати свою роботу через онлайн- консультації, за допомогою дистанційних технологій (розміщення на сайті закладу освіти, через додаток Viber і т.ін.)

6. Вихователям ГПД :

6.1. Внести корекцію в плани роботи, враховуючи дистанційне навчання. Скласти графік консультацій для вихованців.

7. Педагогічним працівникам:

7.1. Забезпечити виконання навчальних програм шляхом використання можливостей, засобів, форм і методів дистанційного навчання на електронних освітніх платформах Classroom, Zoom, Googl meet в синхронному або асинхронному режимі;

7.2. Дотримуватися санітарних правил і норм щодо розкладу навчальних занять, вправ для очей та постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, тривалості виконання завдань для самопідготовки у позанавчальний час (домашніх завдань);

7.3. Записи у класному журналі оформлювати так :

- Відмітку про відсутність учня робити лише під час навчального заняття в синхронному режимі.

- Проведення всіх навчальних занять (незалежно від режиму проведення) датувати відповідно до календарно-тематичного планування.

8. Щоці Г.І.(бібліотекар), Капітан В.М. (педагог-організатор) виконувати посадові обов’язки з використанням технологій дистанційного навчання в межах робочого часу з урахуванням режиму роботи школи.

9. Завгоспу Шкоді М.М.:

9.1.Обмежити доступ сторонніх осіб до закладу освіти.

9.2. Забезпечити посилені заходи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання техніки безпеки та необхідного температурного режиму.

10. Організувати чергування адміністрації та техперсоналу за графіком (додаток 2).

11. Бухгалтерії відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту на період карантину нарахувати заробітну плату непедагогічним працівникам закладу освіти згідно із статтею 113 п.1. КЗпП України у розмірі ¾ нарахованої заробітної плати ( крім керівників та операторів котелень).

12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Оксана БЄЛАЯ

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПІДГІРНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

08.01. 2021 року Підгірне № 08-ОД

Про організацію освітнього процесу за

дистанційною формою навчання

для учнів 1-9 класів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-692 від 15.12.2020 «Про запровадження карантинних обмежень», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа управління освіти Ужгородської міської ради 18.12.2020 №749/01-13

НАКАЗУЮ:

⦁ Організувати з 11.01 по 24.01. 2021 року освітній процес у школі (навчальні заняття, консультації тощо) з використанням технологій дистанційного навчання без переведення учнів на дистанційну форму здобуття освіти.

⦁ Педагогічним працівникам:

⦁ здійснювати освітню діяльність за допомогою технологій дистанційного навчання (проводити онлайн-консультації, надавати учням плани уроків для самостійного опрацювання, які міститимуть теоретичний матеріал, ілюстративне чи графічне зображення (пояснення), check-list для закріплення знань і творче завдання за допомогою платформ Googl, Сlassroom, додатку Viber тощо);

⦁ взяти до уваги, що під час дистанційного навчання зміст освіти й кількість годин для його опанування не скорочується, а реалізується в синхронному та асинхронному режимах (з урахуванням необхідності запобігання погіршенню здоров’я учнів і вчителів, а також технічних можливостей для синхронної взаємодії);

⦁ приблизний розподіл часу для синхронної взаємодії встановити: 1 урок на тиждень - онлайн-консультація - 15- 20 хвилин на тиждень; 2-3 уроки на тиждень - в 1-2 онлайн-зустрічі; 4 і більше уроків на тиждень — 3 онлайн-зустрічі; доповнені самостійним опрацюванням матеріалів та виконанням завдань;

⦁ беручи до уваги потреби й можливості учнів, оптимізувати тематичне планування, вилучити несуттєві фрагменти, комбінувати матеріал кількох тем в одну;

⦁ передбачити для дітей, в яких немає доступу до електронних ресурсів, організацію навчання за підручниками. Завдання передавати телефоном чи іншими доступними засобами спілкування (завдання мають бути максимально деталізовані, з роз’ясненням порядку опрацювання тем і виконання завдань).

⦁ під час дистанційного навчання в синхронному режимі, враховувати потребу в чергуванні розумової активності з фізичною, пропонуючи учням руханки та ігри, проводячи гімнастику для очей;

⦁ Класним керівникам сприяти ефективній взаємодії між учителями-предметниками, учнями та їх батьками за допомогою соціальних мереж, телефонного зв'язку тощо.

⦁ Психологу школи Манайло Є.М. здійснювати психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу, застосовуючи дистанційні форми взаємодії, можливості сайту школи та сторінки в соцмережі.

⦁ Заступнику директора школи з НВР Шкоді Г.І. здійснювати методичний супровід дистанційного навчання.

⦁ Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи О.І.Бєлая

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi